Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından davet edildiği, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen 29 Ekim Resepsiyonuna katıldı.

 

“CUMHURBAŞKANIMIZDAN GÜÇLÜ MESAJLAR ALDIK”

 

Resepsiyonda Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşmalarından çok güçlü mesajlar aldıklarını belirten ASKON Başkanı Cesur, bu konuda şunları ifade etti;

 

Sayın Cumhurbaşkanımız “Küresel ve bölgesel düzeyde başarıya ulaşan projelerin, senaryoların hiçbiri de ülkemizde işe yaramadı. Türkiye’yi, nevzuhur bir devlet sananlar, gerimizdeki binlerce yıllık birikimi, tecrübeyi, gücü göremediler.” Sözleri ile Türkiye’nin vizyonunun artık ne olması gerektiğinin altını çizmiştir. Türkiye geçmişten gelen büyük tecrübesi ile aleyhte her türlü senaryo ve projelere dur diyebilecek bir kapasitededir. İşadamları olarak bizler de Türkiye’nin bu büyük vizyonuna yakışır adımlarımızı daha da sıklaştırarak geleceğin Büyük Türkiye’si için koşturmaya devam edeceğiz.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ekonomiye ilişkin sözlerini de değerlendiren ASKON Başkanı Cesur, ”Sayın Cumhurbaşkanımızın ekonomiye ilişkin verdiği güçlü mesajlar bizlere daha çok şevk vermiştir. Bu bağlamda da hedeflerin gerçekleşmesi adına işlerimize daha çok yoğunlaşarak ülkemizin kazanması adına daha çok çalışacağız” dedi.