Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Üye İlişkileri Komisyonu tarafından düzenlenen üye tanışma ve istişare toplantısı geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

 

ASKON Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen ve moderatörlüğünü ASKON Genel Başkan Yardımcısı ve Üye İlişkileri Komisyonu Başkanı Yılmaz Başyiğit’in yürüttüğü toplantıya ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, Genel Başkan Yardımcıları Yılmaz Başyiğit, Atilla Yılmaz, Erol Çakır, Süleyman Saral, Makine ve Otomotiv Sektörü Başkanı Ercan Vergili, Hizmet Sektörü Başkanı İsmail Purtuloğlu, İnşaat, Yapı Malzemeleri ve Mobilya Sektörü Başkanı Murat Yılmaz, Elektronik-Enerji ve Bilişim Sektörü Başkanı Tamer Çelik,  Basın, Yayın ve Ambalaj Sektör Başkanı Murat Güneş Genel Sekreterimiz Fatih Poyraz ve ASKON’a 2017-2018 döneminde üye olmuş ASKON Üyesi iş insanları katıldı.

ASKON Üyesi iş insanların kendilerini tanıttığı toplantıda, ASKON çalışmalarını içeren bir sunumun yanı sıra, ASKON tarafından üyelerimizin rekabet gücünü arttırmak ve aralarındaki işbirliğini güçlendirmek adına ASKON Sosyal İş Ağı (ASİA) projesinin tanıtımı gerçekleştirildi. Bu proje ile ASKON üyeleri kolay ticaret yapabilme imkânına sahip olabilecek, perakende ürün satış imkânına kavuşarak, öz geçmiş havuzu ile ihtiyaç görülen personele ulaşabilecekleri gibi ASKON etkinliklerden de haberdar olabilecekler.

Üyelerimizle karşılıklı gerçekleştirilen istişarenin ardından Genel Başkanımız Hasan Ali Cesur tarafından üyelerimize üyelik beratları takdim edildi ve toplu fotoğraf çekimi ile toplantımız sona erdi.