ASKON Tarsus Şube Başkanlığı’na Yeniden Ramazan Alıcı Seçildi

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Tarsus Şubesi Genel Kurulu’nda mevcut Başkan Ramazan Alıcı yeniden başkanlığa seçildi.

ASKON Tarsus Şubesi Genel Kurulda 2016-2018 faaliyet raporu ve gelir gider tablosu okundu; ardından genel kurulun oy birliğiyle kabul edildi. Tek liste ile  gidilen  genel kurul seçiminde mevcut Başkan Ramazan Alıcı ve yeni yönetim kurulu, genel kurulda oy birliğiyle seçildi.

Tarsus genel kurulu saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı. Ardından başkanlık divanı seçildi.  2018 ve 2019 yılı faaliyet programı ve tahmini bütçesi de okunarak onaylandı. Genel Kurulun sonunda dilek ve temenniler bölümünde konuşan Başkan Alıcı, yeniden başkan seçilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. ASKON Tarsus Şubesi olarak şehrin ekonomik hayatının bir parçası olduklarını belirten Alıcı, Tarsus’a yakışır bir şekilde ASKON’un faaliyetlerine devam edeceğini belirtti. Amaçlarının yerli ve millilik şuuru içinde yöresel ve ulusal pazarlarda ASKON bünyesinde marka firmalar çıkartmak olduğunu kaydeden Alıcı, yeni dönemde bu hedefler noktasında çalışmalarına devam edeceklerini belirtti.

Başkan Cesur’dan Alıcı’ya Tebrik

Öte yandan, Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, Genel Kurul sonrası güven tazeleyerek yeniden ASKON Tarsus Şube Başkanı seçilen Ramazan Alıcı’yı ve yeni yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek, başarı temennilerinde bulundu.