Hasan Ali Cesur3

Hasan Ali Cesur

Genel Başkan
Biyografiye Git
Atilla Yılmaz4

Atilla Yılmaz

Genel Başkan Yardımcısı / Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı
Biyografiye Git
Muhammet Ali Öz

Muhammet Ali Öz

Genel Başkan Yardımcısı / Sektörler Komisyonu Başkanı
Biyografiye Git
Orhan Aydın2

Orhan Aydın

Genel Başkan Yardımcısı / Kurumsal İlişkiler Komisyonu Başkanı
Biyografiye Git
Gökhan Yavuzer2

Gökhan Yavuzer

Genel Başkan Yardımcısı / Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı
Biyografiye Git
Bekir Aydın

Bekir Aydın

Genel Başkan Yrd. / Yeni Yatırımlar ve İş Geliştirme Kom. Başkanı
Biyografiye Git
Salim Arslanhan

Salim Arslanhan

Mali İşler Komisyonu Başkanı / Yönetim Kurulu Üyesi
Biyografiye Git
Mustafa Nejat Güneri

Mustafa Nejat Güneri

Ar-Ge Teknoloji ve İnovasyon Komisyonu Başkanı
Biyografiye Git
Semih Tuncel

Av. Semih Tuncel

Hukuki İşler Komisyonu Başkanı / Yönetim Kurulu Üyesi
Biyografiye Git
Yılmaz Başyiğit

Yılmaz Başyiğit

Üye İlişkileri Komisyon Başkanı / Yönetim Kurulu Üyesi
Biyografiye Git
Mehmet Bilici

Mehmet Bilici

Teşkilatlanma Komisyonu Başkan Yardımcısı
Biyografiye Git
Ahmet Karagöz

Ahmet Karagöz

Teşkilatlanma Komisyonu Başkan Yardımcısı
Biyografiye Git
Ayhan Kolaç

Ayhan Kolaç

Teşkilatlanma Komisyonu Başkan Yardımcısı
Biyografiye Git
Ercan Vergili

Ercan Vergili

Makine ve Otomotiv Sektörü Başkanı
Biyografiye Git
Muharrem Erdoğan

Muharrem Erdoğan

Tekstil ve Deri Sektörü Başkanı
Biyografiye Git
Aşkın Türkcan

Aşkın Türkcan

Kimya-Plastik Sektörü Başkanı
Biyografiye Git
Cenap Dışarılı

Cenap Dışarılı

Yönetim Kurulu Üyesi
Biyografiye Git
Erol Çakır

Erol Çakır

Basım-Yayın ve Ambalaj Sektörü Başkanı
Biyografiye Git
İsmail Purtuloğlu

İsmail Purtuloğlu

Hizmet Sektörü Başkanı / Yönetim Kurulu Üyesi
Biyografiye Git
Süleyman Saral

Süleyman Saral

Elektronik - Enerji ve Bilişim Sektörü Başkanı
Biyografiye Git
Tekin Yılmaz

Tekin Yılmaz

Sağlık Sektörü Başkanı / Yönetim Kurulu Üyesi
Biyografiye Git
Yılmaz Karadeniz

Yılmaz Karadeniz

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Sektörü Başkanı
Biyografiye Git
bosss

Abdurrahman Ateş

Yeni Yatırımlar ve İş Geliştirme Komisyonu Başkan Yardımcısı
Biyografiye Git
Serkan Ayaydın

Serkan Ayaydın

Kurumsal İlişkiler Komisyonu Başkan Yardımcısı
Biyografiye Git
Mehmet Yıldız

Mehmet Yıldız

Kurumsal İlişkiler Komisyonu Başkan Yardımcısı
Biyografiye Git
Mustafa Mertcan

Mustafa Mertcan

Dış İlişkiler Komisyonu Başkan Yardımcısı
Biyografiye Git
Namık Aykut Marangoz

Namık Aykut Marangoz

Dış İlişkiler Komisyonu Başkan Yardımcısı
Biyografiye Git
Murat yılmaz

Murat Yılmaz

İnşaat, Yapı Malzemeleri ve Mobilya Sektörü Başkanı
Biyografiye Git
Ali Cengiz

Ali Cengiz

Tekstil ve Deri Sektörü Başkan Yardımcısı
Biyografiye Git
Hasan Beşpınar

Hasan Beşpınar

İnşaat, Yapı Malzemeleri ve Mobilya Sektörü Başkan Yardımcısı
Biyografiye Git
Zafer Sülün

Zafer Sülün

Elektronik - Enerji ve Bilişim Sektörü Başkan Yardımcısı
Biyografiye Git
Aydın Erbay

Aydın Erbay

Yönetim Kurulu Üyesi
Biyografiye Git
Cevdet Darende

Cevdet Darende

Yeni Yatırımlar ve İş Geliştirme Komisyonu Başkan Yardımcısı
Biyografiye Git
Osman Adamış

Osman Admış

Yeni Yatırımlar ve İş Geliştirme Komisyonu Başkan Yardımcısı
Biyografiye Git
Hamit Yıldırım

Hamit Yıldırım

Yeni Yatırımlar ve İş Geliştirme Komisyonu Başkan Yardımcısı
Biyografiye Git
İbrahim Halil Genç

İbrahim Halil Genç

Yönetim Kurulu Üyesi
Biyografiye Git

Askon Sürekli Eğitim Merkezi

Merkezimiz, üye işletmelerin ve işadamlarımızın kendilerini geleceğe hazırlamak ve çok yönlü olarak, kendilerinin kurumsal ve kişisel gelişimlerine destek verecek eğitim faaliyetlerini organize etmektedir.
Gerek trendleri takip etmek açısından gerekse yeni trendler oluşturmak açısından, yeninin ve yeniliklerin taşıyıcı olmak gibi bir görevle işlevini sürdürmektedir.