Erol Çakır’ın Biyografisi

Erol Çakır, 1972 yılında Rize’de doğdu. İlk Orta ve lise tahsilini Rize’de, Üniversite Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi. Okulu bitirdikten sonra Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir oldu. 18 yıl Milli Gazete’de çalıştı. Milli Gazete’nin İdari ve Mali İşler Müdürlüğü görevini yürüttü. 2003 Yılından beri aktif siyasetle ilgilenmektedir. Aynı zamanda Başakşehir Rizeliler derneği yönetim kurulu üyesidir. Şu an Erne Medya (Erne Promosyon-platinhaber.com-212haber.com-212haber gazetesi -ernebooking.com) Sahibi ve Genel Müdür görevini yürütmektedir. Orta derecede İngilizce, Arapça ve Fransızca bilmektedir. Evli ve 4 Çocuk babasıdır. Gezmekten, araştırma yapmaktan, yeni yerler keşfetmekten hoşlanmaktadır. Vakit buldukça yürüyüş sporuyla ilgilenmektedir. Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON ) Yönetim Kurulu Üyesi ve Basım,Yayın ve Ambalaj Sektör Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Askon Sürekli Eğitim Merkezi

Merkezimiz, üye işletmelerin ve işadamlarımızın kendilerini geleceğe hazırlamak ve çok yönlü olarak, kendilerinin kurumsal ve kişisel gelişimlerine destek verecek eğitim faaliyetlerini organize etmektedir.
Gerek trendleri takip etmek açısından gerekse yeni trendler oluşturmak açısından, yeninin ve yeniliklerin taşıyıcı olmak gibi bir görevle işlevini sürdürmektedir.