Muharrem Erdoğan’nın Biyografisi

1970 Çankırı-Ilgaz doğumluyum. 1989 dericilik Araştırma Eğitim Enstitüsünü bitirdikten sonra özel sektörde yönetici olarak çalışma hayatına başladım. 1998 yılındakendi firmamı kurarak deri ve ayakkabı sektöründe faaliyete başladım ve halen bu sektörde İmalat ve ihracat konusunda 100 kişilik ekibimle çalışmalarıma devam etmekteyim.
Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği Başkan yardımcılığı, İstanbul Deri ve Deri Mamülleri ihracatçıları birliği yönetim kurulu üyeliği, İstanbul Ticaret Odası Deri Meslek Komitesi Yönetim Kurulu Üyeliği, Ilgaz yeşil Ilgaz Spor Klübü Yönetim Kurulu Üyeliği ve Askon Yönetim kurulu Üyeliği görevlerime devam etmekteyim. Evli ve 3 çocuk Babasıyım.

Askon Sürekli Eğitim Merkezi

Merkezimiz, üye işletmelerin ve işadamlarımızın kendilerini geleceğe hazırlamak ve çok yönlü olarak, kendilerinin kurumsal ve kişisel gelişimlerine destek verecek eğitim faaliyetlerini organize etmektedir.
Gerek trendleri takip etmek açısından gerekse yeni trendler oluşturmak açısından, yeninin ve yeniliklerin taşıyıcı olmak gibi bir görevle işlevini sürdürmektedir.