Serkan Ayaydın’ın Biyografisi

1980 Şanlıurfa , Siverek doğumlu olup , İstanbul Kültür Üniversitesi Matematik – Bilgisayar Bilimleri bölümünden 2002 yılında mezun oldu. Ardından Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık Yüksek Lisansına devam etti. Sonrasında yine İstanbul Kültür Üniversitesi MBA yüksek lisansından mezun oldu. 2004 yılınndan bu yana Sigorta hukuku ve sigortacılık alanlarında danışmanlık ile birlikte, Bilirkişilik ve Sigorta Eksperliği yapmaktadır. 2012 yılında İnşaat firmasında faaliyet gösteren BTT & FAS şirketine ortak oldu. Halen bu sektörde hizmet vermektedir.
Evli ve 1 çocuk babası , İyi derecede İngilizce bilen , Sigorta Eksperleri derneği yönetim kurulu üyesi , Sigorta Eksperleri Vakfı , Şanlıurfalılar derneği yönetim kurulu ve kurucu üyeliği kayıtları mevcuttur.

Askon Sürekli Eğitim Merkezi

Merkezimiz, üye işletmelerin ve işadamlarımızın kendilerini geleceğe hazırlamak ve çok yönlü olarak, kendilerinin kurumsal ve kişisel gelişimlerine destek verecek eğitim faaliyetlerini organize etmektedir.
Gerek trendleri takip etmek açısından gerekse yeni trendler oluşturmak açısından, yeninin ve yeniliklerin taşıyıcı olmak gibi bir görevle işlevini sürdürmektedir.