Tekin Yılmaz’ın Biyografisi

1969 Konya doğumludur. Dr.Tekin YILMAZ  ilk-orta öğretimini kendi memleketinde tamamladı. Yaşamı boyunca, adaşı ve aynı zaman da dayısı olan Kadın Doğum doktoru Tekin YILMAZ’ı hep kendine idol olarak görmüş, onun izinden giderek doktor olmaya karar vermiştir.
1987 yılında Üniversite sınavını kazanarak Marmara Üniversitesi İngilizce Tıp fakültesini başarıyla bitirmiştir. Dr.Tekin YILMAZ  evli ve iki çocuk babasıdır.
1997 yılında ilk özel sağlık kuruluşunu açıp eş zamanlı olarak Polanya’da dış ticaret şirketi kurarak   Ülker Bisküvi  San. A.Ş ’nin distribütörlüğünü aynu ülkede  başarıyla gerçekleştirmiştir.
Günümüz de Özel  Median Sağlık Grup’un  Yönetim Kurulu Başkanı’dır. Sağlık yatırımlarına Özel Median Hastanesi, Hospitaleste Cerrahi Merkezi ve Özel A Hospital markalarıyla devam etmektedir.

Askon Sürekli Eğitim Merkezi

Merkezimiz, üye işletmelerin ve işadamlarımızın kendilerini geleceğe hazırlamak ve çok yönlü olarak, kendilerinin kurumsal ve kişisel gelişimlerine destek verecek eğitim faaliyetlerini organize etmektedir.
Gerek trendleri takip etmek açısından gerekse yeni trendler oluşturmak açısından, yeninin ve yeniliklerin taşıyıcı olmak gibi bir görevle işlevini sürdürmektedir.