ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, Amasya Valisi Dr. Osman Varol’a makamında nezaket ziyaretinde bulundu. Amasya Valisi Dr. Osman VAROL, Genel Başkan Hasan Ali Cesur’un yeni göreve seçilmesinden büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur ziyarette, ASKON’da yapılan çalışmalar ile ilgili bilgilendirme yaparak çalışmalarla alakalı Amasya Valisi Dr. Osman Varol ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Ziyareti münasebetiyle teşekkürlerini ileten Dr. Osman Varol, ASKON’un yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve bu çerçevede takip edilen konuların iş dünyası için çok önemli güncel meseleler olduğunu, bu anlamda da sonuç odaklı çalışmalarından dolayı Genel Başkanı Hasan Ali Cesur’a teşekkür etti.

Amasya Valisi Dr. Osman Varol; “Öncelikle Genel kurulda Genel Başkanlığa seçilmeniz münasebetiyle tebrik eder, görevinizde başarılar dilerim. Sivil Toplumlar demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdır. Amasya Valiliği olarak, sivil toplum teşkilatları ve derneklerle birlikte Amasya’ya daha iyi hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz.” dedi.

Ziyaret sonrasında Genel Başkan Hasan Ali Cesur, Amasya Valisi Dr. Osman VAROL’a plaket takdim ettiler.