ASKON Kurumsal İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın ve Komisyon Üyeleri, MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Kerim Altıntaş ve Komisyon Üyeleri ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Kurumsal İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın gerçekleştirilen programda, ASKON’da yapılan faaliyetler ile ilgili bilgilendirme yaparak çalışmalarla alakalı MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Kerim Altıntaş ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın, silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan MÜSİAD Diyarbakır Şube Başkanı İsmail Özşanlı için böyle müessir olayların bir daha yaşanmaması dileğiyle acil şifalar diledi.

Tanışma programı münasebetiyle birbirlerine teşekkürlerini ileten kurum yöneticileri, iki kurumunda yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve bu çerçevede takip edilen konuların iş dünyası için çok önemli güncel meseleler olduğunu, bu anlamda da sonuç ve birliktelik odaklı çalışmaların mutlaka gerçekleşmesi gerektiğini dile getirerek karşılıklı teşekkürleri iletti.

İki kurumun birlik ve beraberliğine vurgular yapılırken güçlü bir sivil toplum kuruluşunun varlığı bu birlikteliğe bağlıdır mesajı verildi.

İki kurum yöneticileri ve komisyon üyeleri sosyal hayatta edindiği tecrübe ile Türkiye’nin gelişimine ve 2023 hedeflerine ulaşılmasında iki kurumunda ülkemiz adına katkılar sağladığını ifade etti. Ülkemizin sosyo-ekonomik kalkınmasına yönelik ortak akıl ile ASKON ve MÜSİAD tarafından ortak projelerin yürütülmesinin sürdürebilirliğinin sağlanması gerektiği belirtildi.

Program sonrasında ASKON Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın, MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Kerim Altıntaş’a plaket takdim ettiler.

MÜSİAD Genel Başkan Yardımcısı Av. Kerim Altıntaş, programdan dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın’a hediyelerini takdim etti.

Program karşılıklı görüş alışverişinin ardından hatıra fotoğrafı ile sona erdi.