Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkan Yardımcısı ve  Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Atilla Yılmaz beraberindeki heyet ile ASKON Şubelerini ziyaret etti. 

16 Eylül 2017 tarihinde gerçekleştirilen 10. Genel Kurul sonrası Genel Merkez yapılanmasını tamamlayan ASKON şubeleri ile buluşmaya devam ediyor.

ASKON Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilatlanma Komisyonu Başkanı Atilla Yılmaz beraberinde Üye İlişkileri Komisyon Başkanı Yılmaz Başyiğit, İstihbarat ve Tahkimden Sorumlu Komisyon Başkan Yardımcısı Mehmet Bilici, Komisyon Başkan Yardımcıları Ayhan Kolaç, Abdurrahman Ateş, Komisyon Üyeleri Nurullah Erbaş ve Fatih Pala ile birlikte  Adana, Tarsus, Mersin, Niğde, Aksaray, Kayseri şubelerini ziyaret etti.

Son derece verimli geçen ve daha sıklıkla gerçekleştirilmesi konusunda görüş birliğine varılan ziyaretlerde genel merkez ve şubeler arası iletişimin güçlendirilmesi, yeni döneme ilişkin projelerin değerlendirilmesi, geleceğe yönelik projeler konusunda karşılıklı görüş alışverişi ve teşkilatların yapılandırılması konuları ele alındı.