Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanlığı görevine getirilen Nail Olpak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Genel Başkan Hasan Ali Cesur, Türkiye’nin dış ekonomik ilişkilerini özel sektör-kamu iş birliği ve tüm paydaşların katkılarıyla eş güdümlü yönetmek üzere tasarlanan DEİK’in ülkemiz için çok önemli bir platform olduğunu ve bu göreve Nail Olpak’ın getirilmesinden dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak: “DEİK’te Yönetim Kurulumuz ve İş Konseylerimizle birlikte, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, amacımız; ülkemizin hedefleri doğrultusunda, milletimizin refah ve mutluluğunun artması, ülkemizin uluslararası alanda daha da etkin olması ile evlatlarımızın geleceğinin daha yaşanabilir ve daha adil bir dünyada devam etmesi için var gücümüzle çalışmak olacaktır.” dedi.

Genel Başkan Hasan Ali Cesur, 10. Dönem ile başlayan yeni dönemde yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

İki kurumun birlik ve beraberliğine vurgular yapılırken güçlü bir sivil toplum kuruluşunun varlığı bu birlikteliğe bağlıdır mesajı verildi.

Ziyaret sonrasında ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak’a plaket takdim etti.

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak, ziyaretten dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur’a hediyelerini takdim etti.

Genel Başkan Hasan Ali Cesur’un DEİK Başkanı Nail Olpak’a ziyaretinde, ASKON Genel Başkan Yardımcıları; Orhan Aydın, Gökhan Yavuzer, Bekir Aydın eşlik etti.