Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Heyeti, Genel Başkanımız Orhan Aydın’ın başkanlığında bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Kültepe Ekonomi Zirvesi öncesi bir dizi kurumsal ziyaretlerde bulundu.

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON), UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesinde yeralan ve Dünya’nın ilk organize Kültepe’nin kalıcı listeye alınması Kültepe Ekonomi Zirvesi’nin ikincisini Kayseri’de gerçekleştirecek. Bu bağlamda Kayseri’de bulunan ASKON heyetimiz, zirve önde kurumsal ziyaretlerde bulundu. Heyetimiz sırasıyla Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy, ASKON Kayseri YK Üyesi Flekssit YK Başkanı Yunus Kızılöz, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik ve Kayseri Valisi Şehmus Günaydın ile görüştü.

Ziyaretlerde bu yıl ikincisi düzenlenen Kültepe Ekonomi Zirvesi, Kayseri ilinin ticarete katkısı ve güncel ekonomik konular ele alındı.

Ziyaret ASKON heyetinde Genel Başkanımızın yanısıra, Genel Başkan Vekillerimiz Bekir Aydın, Muhammet Ali Öz, Genel Başkan Yardımcılarımız Ercan Vergili, Gökhan Yavuzer, Mustafa Mertcan, İcra Kurulu Üyemiz Mutlu Armağan, Kayseri Şube Başkanımız Ali Özcan ve Genel Sekreter Yardımcımız Ferda Ankun yer aldı.