Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Orhan Aydın, Patronlar Platformu’nun özel konuğu oldu.

Pulmann Otel’de gerçekleştirilen toplantıda Genel Başkanımız Aydın’a, Genel Başkan Vekilimiz Muhammet Ali Öz, Genel Başkan Yardımcımız Gökhan Yavuzer ve Yönetim Kurulu Üyemiz Mehmet Özkartal eşlik etti.

Toplantıda platform üyeleri ve misafirleri kendilerine tanıttıktan sonra Özbekistan İş Programına ilişkin bilgilendirmelerde bulunuldu. Özel Konuk olarak programın davetlisi olan Genel Başkanımız Orhan Aydın, katılımcılara ASKON’un çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. ASKON’un yeni dönemde markalaşma, nitelikli üretim ve ihracat konularına ağırlık vereceğini söyleyen Genel Başkanımız, 180’er günlük iki aşamalı program kapsamında ASKON İhracat üslerinin ilklerini New York, Moskova ve Dubai’de hayata geçireceklerini belirtti. Ülke insanımızın çalışmayı ve üretmeyi çok iyi başardığını belirten başkan Aydın bu yönde büyük bir potansiyele sahip olduğumuzu söyledi. ASKON Genel Başkanımız Patronlar Platformunun çalışmalarını da takdire şayan bulduğunu belirterek, başta Patronlar Platformu Genel Başkanı Abdullah Küçükoğlu olmak üzere toplantıya katılan iş insanlarına teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Patronlar Platformu Genel Başkanı Abdullah Küçükoğlu tarafından başkanımıza günün anısına bir plaket takdiminde bulunuldu ve toplu fotoğraf çekimi ile program son buldu.