Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkan Yardımcısı ve Kurumsal İlişkiler Komisyonu Başkanı Orhan Aydın, Genel Başkan Yardımcısı Muhammet Ali Öz ve İnşaat Sektörü Başkanı Yekta Türe, yeni göreve seçilen Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nu makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Kurumsal İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun yeni göreve seçilmesinden büyük bir memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

ASKON Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın ziyarette, ASKON’da yapılan çalışmalar ile ilgili bilgilendirme yaparak çalışmalarla alakalı Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu ile karşılıklı görüş alışverişinde bulundular.

Ziyareti münasebetiyle teşekkürlerini ileten Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, ASKON’un yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini ve bu çerçevede takip edilen konuların iş dünyası için çok önemli güncel meseleler olduğunu, bu anlamda da sonuç odaklı çalışmalarından dolayı ASKON’a teşekkürlerini iletti.

Ziyaret sonrasında Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın, Başkan Yasin Kartoğlu’a plaket takdim ettiler.