Maltepe mah. Davutpaşa cad. Zeytinburnu/İstanbul
+90 212 481 5550

isbirlik

ASKON KÜLTÜRÜNE BAŞARI KATAN PAYDAŞLARIMIZ

BP’de Akaryakıta İndirim

Değerli ASKON Üyemiz , BP istasyonlarındaki her akaryakıt alımlarında siz değerli üyelerimize tüketim miktarına bakılmaksızın yüksek oranda iskonto uygulanacaktır. Piyasa koşullarına göre oldukça yüksek olan bu iskonto oranı sadece ASKON üyeleri için olup, üyelerimizin istifadelerine gururla sunarız.  

İstinye üniversitesi hastanesi

Değerli ASKON Üyemiz , İstinye Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi’den Askon üyelerine özel indirim fırsatı.  

Opet’den Akaryakıta İndirim

Değerli ASKON Üyemiz , Opet istasyonlarındaki her akaryakıt alımlarında siz değerli üyelerimize tüketim miktarına bakılmaksızın yüksek oranda iskonto uygulanacaktır. Piyasa koşullarına göre oldukça yüksek olan bu iskonto oranı sadece ASKON üyeleri için olup, üyelerimizin istifadelerine gururla sunarız.  

NİSAN OSGB’den %30 İndirim

Değerli ASKON Üyemiz , Nisan OSGB (Ortak Sağlık Güvenlik Birimi) ile ASKON arasında “İş sağlığı, güvenliği ve periyodik kontrol İş Birliği Protokolü” imzalanmıştır. Bu bağlamda ASKON üyelerine, Nisan OSGB her verdiği hizmet için %30 indirim uygulayacaktır.    

PTT Kargo’dan Özel İndirim

Değerli ASKON Üyemiz , Kurumumuz ve PTT A.Ş. (Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi) arasında, tüm üyelerimizin indirimli fiyatlar ile kargo gönderimlerine imkan sağlayan işbirliği anlaşması imzalanmıştır. Tüm üyelerimiz aşağıdaki fiyat listesi üzerinden kargo hizmetinden faydalanacaklardır. Anlaşmalı fiyatlar için ;    

Sürat Kargo’dan Özel İndirim

Değerli ASKON Üyemiz , Kurumumuz ve Sürat Kargo (Lojistik ve Dağıtım Hizmetleri) arasında, tüm üyelerimizin indirimli fiyatlar ile kargo gönderimlerine imkan sağlayan işbirliği anlaşması imzalanmıştır. Tüm üyelerimiz aşağıdaki fiyat listesi üzerinden kargo hizmetinden faydalanacaklardır.    

Derindere’den Sağlık İndirimi

ASKON üyelerine ve 1’inci dereceden yakınlarının muayene hizmetlerinde %50; diğer hizmetlerde %15 indirim uygulanmaktadır.  

Dünya Göz Hastanesi İndirimi

ASKON üyelerine SGK ve Özel Sigorta kapsamında özel indirimler başlamıştır. Muayenelerde %25, tetkiklerde %20, lazer ve genel ameliyatlarda %15, özellikli ameliyatlarda %10 indirim.  

Klinik 32’den Sağlık İndirimi

Klinik 32’den ASKON üyelerine tüm Klinik32 tedavi merkezlerinde ücretsiz muayene ve tedavilerde %20 indirim uygulanmaya başlamıştır.  

Goldmaster’dan %50 İndirim

ASKON üyelerine tüm Goldmaster Home ürünlerinde %50 indirim uygulanmaktadır. 31.12.2018 tarihine kadar geçerli olan kampanyanın kodu ASKON50’dir. Üstelik tüm ürün siparişlerinde kargo ücretsizdir.  

Başaran Birey’den Eğitim İndirimi

Başaranbirey Temel Lisesinde ASKON üyelerine Özel 9-10-11 -12. sınıflar ve  üniversite hazırlık öğrencileri için %20 indirim uygulanacaktır.  

Wome Deluxe’ten Tatil İndirimi

Wome Deluxe Otelleri ASKON Üyelerine özel  %10 indirim sağlanacaktır.