ASKON Tarafından 14-15 Kasım 2018 tarihlerinde, İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Smart Future Expo’nun tanıtımı ASKON Başkanlarının da katılımı ile gerçekleştirildi.

ASKON Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen tanıtım toplantısına ASKON Genel Başkanı Hasan Ali Cesur’da katıldı. Program kapsamında ASKON Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Saral’ın bilgilendirmede bulunmasının ardından ASKON Genel Bakanımız Hasan Ali Cesur başkanlarımıza hitap etti. Başkan Cesur, Smart Future Expo: Akılllı Teknolojiler Zirve ve Sergisinin ASKON’un prestij projelerinden biri olduğunu belirterek, şube başkanlarımızın konuya ilişkin gerekli hassasiyetleri göstereceklerinden şüphe duymadığını belirtti. Başkan Cesur ayrıca ASKON’un son dönem çalışmaları hakkında da kısa bir bilgilendirmede bulundu.

Toplantıda projenin paydaşlarından Premier Events Group’tan Murat Karataş Smart Future EXPO’nun sunumunu gerçekleştirildi. Sunumun ardından başkanlar ile projeye ilişkin görüş alışverişlerinde bulundu.

Programın sonunda ASKON Genel Başkan Yardımcıları Atilla Yılmaz ve Yılmaz Başyiğit ASKON’un yakın dönem gelecek çalışmaları üzerine şube başkanlarımıza bilgilendirmede bulundular.