Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Üye İlişkileri Komisyonu tarafından organize edilen üye tanışma ve istişare toplantısı Genel Başkanımız Hasan Ali Cesur’un da katılımı ile gerçekleştirildi.
ASKON Genel Merkez’de gerçekleştirilen toplantıya Genel Başkanımız Hasan Ali Cesur’un yanı sıra Üye İlişkileri Komisyonu Başkanımız Yılmaz Başyiğit, Hukuki İşler Komisyonu Başkanı Av. Semih Tuncel ve ASKON’un güzide üyeleri katıldı.
Toplantıda Üye İlişkileri Komisyonu Başkanımız Yılmaz Başyiğit, yeni katılan üyelerimize hayırlı olsun temennisinde bulundu. Komisyon hakkında bilgiler vererek tek tek üyelerimizden görüş ve öneriler aldı. Toplantıda ayrıca Genel Başkanımız Hasan Ali Cesur’da bir konuşma yaptı. Genel Başkanımızın bu konuda  dernek çalışmalarında daha aktif olunması vurgusu yaparken konuşmalarında şunları da ifade etti;
Öncelikle tüm üyelerimizden ilk beklentimiz, dernek çalışmalarımızda daha aktif yer almanız, proje önerilerinizi bizimle gerek sözlü gerekse yazılı olarak paylaşmanızdır. Bunun karşılığında bizler de, Üretkenliği teşvik etmek ve desteklemek için tüm çabamızı ortaya koyacağız.
 
Bir diğer önemli nokta, derneğimizi mümkün olduğunca çok, nitelikli ve ortak değerlerimizi paylaşan üye ile genişletmemizdir. Sizlerin de bildiğiniz gibi, sivil toplum örgütleri üyeleriyle varlıklarıyla sürdürebilir, temel amaçlarını yerine getirebilirler ve güçlenerek büyüyebilirler.
 
Toplantısı sonrası yeni üyelerimize üye beratları ve ASKON tablo ve rozeti takdimi gerçekleştirildi.