Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Genel Başkanı Hasan Ali Cesur ve Kurumsal İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın, Darülaceze Müesesi’ni ziyaret etti.

 

Ziyarete Darülacezi’nin içinde bulunan birimleri gezerek başlayan Başkan Cesur, müessese sakinlerinin el emeği göz nuru çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı. Müessese sakinleri ile sohbetlerde bulunan Başkan Cesur ve ASKON Genel Başkan Yardımcısı Orhan Aydın, sakinlere hal hatır sorarak, yaptıkları çalışmalar üzerine hayranlıklarını dile getirdiler.

ASKON Başkanımız Hasan Ali Cesur ve Genel Başkan Yardımcımız Orhan Aydın’ı bilgilendirme ziyareti sonrası Darülaceze Müessesi Başkanı Hamza Cebeci ağırladı. Ağırlamada Darülacezi’nin çalışmaları hakkında bilgiler aktarıldı. Darülaceze’nin hayata geçirmeyi planladığı Arnavutköy’deki Sosyal Yaşam Alanı ile Otopark projesi hakkında Müesses Başkanı Cebeci tarafından sunum gerçekleştirildi.

Bu sunumun ardından Başkan Cesur, Darülaceze’nin yüklenmiş olduğu sorumluluğun manevi boyutunun önemine değinerek, kuruma katkı amaçlı ASKON’un her daim desteğe hazır olduğunu belirtti. Başkan Cesur ayrıca yeni yapılacak olan Sosyal Yaşam Alanı çalışmaları içerisinde de ASKON olarak destekte bulunabileceklerini belirtti.